Diskografie

13.06.2012 11:11

Informace, texty a obrázky pro prodejce

Na tomto místě uvádíme stručné doporučené texty pro internetové obchody. Budete-li mít zájem zařadit naše CD do prodeje, můžete využít pro jejich popis následující texty. Můžete, nemusíte. Má-li tam být to podstatné, neměla by kromě názvu chybět informace o roce prvního vydání, o roce posledního vydání (pokud se jedná o reedici) a stručný popis. Je dobře, když text obsahuje několik klíčových slov usnadňujících vyhledávání v rámci vašeho internetového obchodu i ve veřejných vyhledávačích typu Google, Seznam apod.

Pro vyhledávání nejsou důležitá naše jména, nýbrž označení "manželé Radovi". Pokud někoho zajímá naše hudba, zadání hesla "manželé Radovi" je pro vyhledávače nejvhodnější. Proto, pokud váš internetový obchod obsahuje položku AUTOR nebo INTERPRET, pište do ní, prosím, "manželé Radovi".

 

   
 

MANŽELÉ RADOVI - PANE NÁŠ

nebo

MANŽELÉ RADOVI - PANE NÁŠ, AŤ LÁSKA SPOJÍ CESTY VŠEM...

Křesťansky laděné písně s doprovodem akustických kytar a kláves. Slovem provází P. Miroslav Cúth. Obsahuje dvanáct písní s českými texty - částečně vlastní a částečně převzatý repertoár. Vydalo v roce 1991 vydavatelství Apollo na gramofonových deskách a kazetách. Reedice v roce 2012 vlastním nákladem vychází poprvé na CD s nově remasterovaným zvukem a jedním bonusem navíc - živou nahrávkou autorské písně Pane můj, tady stojím pořízenou na výročním koncertě v Praze v kostele sv. Cyrila a Metoděje na podzim 2011. 
Více na www.manzeleradovi.cz.

 

      

MANŽELÉ RADOVI - ČEKÁNÍ

Jemné melodické křesťanské písně za doprovodu kytar, houslí a violoncella. Album obsahuje čtrnáct písní s českými texty - částečně vlastní a částečně převzatý repertoár. Vydalo v roce 1999 vydavatelství Rosa. Reedice v roce 2012 vlastním nákladem.
Více na www.manzeleradovi.cz.

 

    

MANŽELÉ RADOVI - ZPĚV PRAMENŮ

Patnáct bohatě zaranžovaných písní přináší třetí album manželů Radových z roku 2002. Najdeme zde nové autorské skladby, ale i známé tradicionály, žalmy nebo chvály. Vedle kytar a kláves opět dominují housle a violoncello, díky dalším přizvaným hostům se občas objeví trubka, klarinet, tenorsaxofon, bonga a baskytara. Vydalo v roce 2002 vydavatelství Kvas. Reedice v roce 2012 vlastním nákladem.
Více na www.manzeleradovi.cz.

 

 

 

—————

06.03.2012 01:28

Manželé Radovi - 20 let (vyšlo na podzim 2012)

(Léto 2012)   Díky letitému přátelství s mimořádným člověkem Michalem Uhlířem (už chápete, odkud profesionální zvukové studio UHL RECORDS získalo svůj název?) se nám podařilo pořídit záznam z koncertu, který byl uspořádán k příležitosti dvaceti let našeho veřejného působení (vlastně to bylo dvacet jedna let, ale na oslavy jsme byli vždycky poněkud liknaví).

Tento záznam máme rádi i z toho důvodu, že se konal v kostele, kde slouží náš vzácný přítel p. Mirek Cúth. Protože kdo zná Mirečka a kdo zná nás, ví, že to ani nemohlo být jinde než v pražském karlínském kostele svatých Cyrila a Metoděje.

Mirku, díky za těch dvacet let. Bez Boží pomoci by to nešlo. Ale bez tvojí taky ne.

—————

06.03.2012 01:20

Zpěv pramenů (vydavatelství KVAS 2002)

  (Reedice - květen 2012)   Prozatím poslední album. Vznikalo sedmnáct měsíců a technicky i instrumentálně se jedná o projekt největší. Vedle kytar a kláves opět dominují housle Jany Vlachové a violoncello Mikaela Ericssona (1,4,5,10,12,13), nově osvěží trubka Marka Stříteského (1,9), klarinet a tenorsaxofon Zdeňka Kopeckého (2,6), bonga Miloše Krejčíře (4,7,11) a baskytara Vládi Kozáka (7,11,15). Díky zvukové a muzikantské trpělivosti dvou milých lidí tvořících studio Minor - Jardy Lejčka a Vaška Vlka - se podařilo dokončit dokončit dílko, o kterém jsme už skoro pochybovali. Bohu díky za dar zdraví, bez něj by to nešlo.

Toto album jsme v reedici vydali vlastním nákladem v květnu 2012, díky spolupráci s Karmelitánským nakladatelstvím a vydavatelstvím ROSA a jejich internetovým obchodům  www.ikarmel.cz  a  www.gimel.cz  by nyní mělo být k mání v prodejnách s křesťanskou literaturou a v křesťansky orientovaných internetových obchodech.

—————

06.03.2012 01:18

Čekání (vydavatelství ROSA 1999)

 (Reedice - květen 2012)   Čekání vzniklo z iniciativy křesťanského vydavatelství ROSA. Vpravdě příslovečný název - od prvotní nabídky pana Libora Mathausera do začátku nahrávání uplynuly tři roky. V roce 1998 se po víkendech začalo s nahráváním a o rok později bylo album na světě se čtrnácti písničkami od těch dnes již klasických (Ježíš, Zásluhou) až po některé vlastní. Mezi autory nechybí ani taková jména jako Václav Renč, Ivo Fischer, Petr Eben, Tom Coomes a další. Nově na nahrávkách znějí housle Jany Vlachové a violoncello Mikaela Ericssona. Oba manželé - Jana a Mikael, členové Vlachova kvarteta Praha - se na nahrávce podíleli nezištně a zdarma, za což jim patří náš velký dík.

Toto album jsme v reedici vydali vlastním nákladem v květnu 2012, díky spolupráci s Karmelitánským nakladatelstvím a vydavatelstvím ROSA a jejich internetovým obchodům  www.ikarmel.cz  a  www.gimel.cz  by nyní mělo být k mání v prodejnách s křesťanskou literaturou a v křesťansky orientovaných internetových obchodech.

 

—————

04.03.2012 01:44

Pane náš (vydavatelství APOLLO 1991)

(Reedice - květen 2012)  Album Pane náš vzniklo v roce 1991 z iniciativy našeho kamaráda - katolického kněze Mirka Cútha. Objevilo se na něm dvanáct písniček s českými texty - částečně vlastní a částečně převzatý repertoár. Nástrojovému obsazení dominují akustické kytary - doprovodná a sólová, občas se objeví klávesy. Díky vstřícnosti a nezištné pomoci vydavatelství APOLLO Petra Spáleného a jeho ženy Milušky se album tenkrát v rekordním čase dostalo na světlo světa.

Toto album jsme v reedici vydali vlastním nákladem v květnu 2012, díky spolupráci s Karmelitánským nakladatelstvím a vydavatelstvím ROSA a jejich internetovým obchodům www.ikarmel.cz a www.gimel.cz by nyní mělo být k mání v prodejnách s křesťanskou literaturou a v křesťansky orientovaných internetových obchodech.

 

 

 

—————