Poděkování

Děkujeme našim mediálním a distribučním partnerům, o které jsme se mohli opřít při nelehkém rozhodování, jestli se pustit do vydávání našich alb znovu po více než dvaceti letech od počátku našeho veřejného působení.


Děkujeme televizi NOE, která nám nezištně pomohla při propagaci našeho podzimního koncertu ke dvacátému výročí, z něhož nyní připravujeme CD a DVD k vydání, děkujeme za veškerou další podporu a mediální pomoc. Děkujeme za vysílání našeho prázdninového koncertu z Nového Města nad Metují v poledne na Nový Rok 2012. Ve snu by nás to nenapadlo a je nám velikou ctí. 

Děkujeme rádiu PROGLAS. Bez něj bychom asi veřejně neexistovali, nebo jen v malé míře. Spolupráce s radiem PROGLAS, stejně jako naše vděčnost, trvá již přes deset let.

Děkujeme Karmelitánskému nakladatelství a internetovému portálu www.ikarmel.cz. Díky masívní podpoře tohoto významného mediálního a distribučního partnera s celostátní působností jsme našli odvahu přikročit nejen k vydání živé nahrávky z našeho výročního dvacetiletého koncertu, ale i k reedici našich dosavadních tří alb.

Děkujeme vydavatelství ROSA a internetovému obchodu www.gimel.cz. ROSA je naší srdeční záležitostí již od doby, kdy nahrála album Popelka nazaretská v roce 1991. Na tomto albu jsme měli tu čest se podílet a dodnes jsme za to dirigentovi a kamarádovi Pavlovi Svobodovi vděčni. Spolupráce s vydavatelstvím ROSA v roce 1999 na vydání našeho alba Čekání bylo jen logickým vyústěním této vzájemné úcty a spolupráce.

Děkujeme Rádiu 7 - TRANS WORLD RADIO. Pokud naše písničky znějí i tam, jsme za to moc rádi.

 

Děkujeme Českému rozhlasu. Ani jsme netušili, ale občas se nám donese informace, že i tam... Díky.